Regulamin

Zasady wysyłania mailingów
do użytkowników naszych serwisów: przez www.wispec.pl
WIKTOR DURCZOK „WISPEC” USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
50-231Wrocław,
ul. Trzebnicka 76

Serwisy internetowe należące do WIKTOR DURCZOK „WISPEC” USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

  1. www.wispec.pl
  2. i (lub) inne serwisy wymagające akceptacji regulaminu i potwierdzenia subskrypcji.

Użytkownicy, rejestrując się lub dodając bezpłatne lub płatne wpisy do w/w serwisów zaakceptowali Regulamin i zapoznali sie z Polityką Prywatności serwisu i tym samym wyrazili zgodę na przesyłanie na ich adresy e-mail korespondencji informacyjnej lub reklamowej.

WIKTOR DURCZOK „WISPEC” USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE dba o to, aby mailingi nie były uciążliwe dla użytkowników. Reklama każdorazowo dobierana jest do grupy docelowej na podstawie indywidualnych ustawień (lub zamówień) profilu każdego użytkownika w/w serwisów. Są to zazwyczaj wiadomości w formacie tekstowym lub HTML rozsyłane z umiarkowaną częstotliwością.

Uwaga: z technicznego punktu widzenia jest możliwe wysłanie przez kogokolwiek mailingu na zdobyte różną drogą adresy e-mail użytkowników. Treść takiego listu i adres nadawcy mogą być dowolne. W razie podejrzeń o SPAM prosimy o kontakt.

W przypadku otrzymania mailingu wysłanego w imieniu WIKTOR DURCZOK „WISPEC” USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE, którego nie można zweryfikować prosimy o informacje na adres abuse@wispec.pl